İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

istanbul fare ilaçlama

istanbul fare ilaçlama

İstanbul fare ilaçlama, kirli alanlarda yaşamaları, kapalı alanlarda korku oluşturmaları ve kemirgen özellikleriyle çeşitli zarar verme potansiyellerine sahip olan fareleri etkisiz hale getirmek için ihtiyaç duyulan uygulamalardır.

İstanbul Fare İlaçlama Mücadele Yöntemleri

İstanbul’da fare ilaçlama yapan profesyonel bir haşere ilaçlama firması olarak her duruma özgü en uygun ve en kaliteli teknikleri izlemekteyiz. Farelerle mücadele için kullandığımız yöntemler sıvı ilaçlama, katı ilaçlama ve istasyon yöntemleri olarak sıralanmaktadır. Diğer tüm haşerelere karşı olduğu gibi farelere karşı en etkili ilaçlama tekniği sıvı ilaçlamadır.

Farelerin Genel Özellikleri

Farelerin boyutları ortalama olarak 5-50cm arasında değişebilir. Dişleri oldukça keskin ve kemirgen bir yapıya sahiptir. Dişlerinin uçları kırıldıkça, dişler uzamaya devam eder ve sürekli yinelenen bir durum oluşur. Vücut yapıları oldukça esnektir. Bu yüzden kendi boyutlarının 3’te 1’i kadar olan deliklerden bile geçebilirler. Bu yüzden farelerin insanların yaşam alanlarına sızmaları oldukça kolaydır.

Fare İlaçlama Yapılmadığı Takdirde Karşılaşılabilecek Çeşitli Zararlar

Fare, pistir. Yaşadığımız çevreye mikrop taşır. Kemirgen özelliğe sahip olmaları da onları tehlikeli hale getirecektir. Örneğin; bitki köklerini kemirmeleri, elektrik kablolarını kemirerek yangın çıkarmaları, ev içerisindeki bazı eşyaları dişlemeleri, ahşap yapıları kemirerek çökmesine sebep olmaları gibi birçok ekonomik sorunun tetikleyicisi halindedirler. Bu yüzden İstanbul fare ilaçlama hizmetinin ne kadar

önemli olduğunun farkında olmak gerekir.

Garantili bir haşere ilaçlama firması olarak İstanbul’un her ilçesine yönelik en geç iki saat içerisinde fare ilaçlama desteği ulaştırmaktayız.