İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böceklere hemen her yerde rastlamak mümkündür. Bazımız korkarak tepki verir, bazımız anında müdahale vererek tepkisini gösterir. Ama hepimiz bu canlı türlerinden bir an önce kurtulmak isteriz. Haşerelerin ve kemirgen canlıların yaydıkları hastalık ve mikroplardan kurtulmanın kesin yolu olarak ilaçlama yaptırırız. İş yerimiz, evimiz, ofisimiz, hastane, dükkân gibi kapalı alanların yanında tarla, bahçe, park, bağ gibi açık alanlarda da yoğun olarak bulunan haşerelerle mücadele etmek zorunda kalırız.

Böcek ilaçlama ciddi sorumluluk gerektiren ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. İlaçlama fiyatları ilaçlanacak mekânın açık olması, kapalı olması, yerin büyüklüğüne, haşerenin türüne ve yoğunluğuna, kullanılacak ilaç miktarına ve türüne göre fiyat farklılığı göstermektedir.  Yani açık ve kapalı alanlar da bulunan haşere ve kemirgen canlıları ilaçlamada kullanılan yöntemler bile değişiklik göstermektedir. Ev, iş yeri, depo gibi yerlerde yapılacak böcek ilaçlama fiyatları apartman, bina ilaçlamaktan daha pahalı olabilir. Ayrıca ilaçlama yaptırılacak firmanın da fiyatlar üzerinde doğrudan etkisi vardır. Büyük şehirler olan İstanbul, İzmir, Anakara gibi yerlerde bulunan firmaların ne kadar şubesi çoksa bilin ki o kadar uygun fiyata ilaçlama yapmaktadırlar. Çünkü bu büyük firmalar ilçeler arasındaki fiyatları sabit tutarak ekonomik ilaçlama yapma politikasını uygulamaktadır. Bu durum sizin ekonomik ilaçlama yaptırmanıza fayda sağlar. Bazı firmalar kalitesiz ve insan sağlığına dikkat etmeden kullandıkları ilaçlarla sağlığınıza zarar verebilirler. İlaçlama yaptırmak istediğinizde yasal izinleri olan ve çalışma ruhsatı bulunan, profesyonel elemanlardan oluşan firmalara yaptırmanız sizlerin yararına olacaktır.

Böcek İlaçlama Fiyatları Nelere Göre Değişim Gösterir ?

İlaçlama fiyatını belirleyen en önemli unsur ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüdür.Alan ne kadar büyük olursa fiyatta o aranda artmaktadır.Ama bu artış metrekare cinsinden doğru orantılı olarak artmaz.

İlaçlama Fiyatları ;

60-120 m2 aralıgı için : 125 TL

121-150 m2 aralığı için : 140 TL

151-200 m2 aralığı için : 175 TL

201-250 m2 aralığı için : 200 TL

251- …. m2 aralığı için mutlaka keşif sonrası fiyat talep ediniz.Alanın büyümesi m2 olarak doğru orantılı fiyatı arttırmamaktadır.Böcek İlaçlama Fiyatları konusunda daha detaylı bilgiler almak için böcek ilaçlama uzmanlarımız ile mutlaka iletişime geçerek hem haşere sorununuzu hem m2 nizi mutlaka bildiriniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bayrampaşa ilaçlama başlıklı makalemizde Bayrampaşa ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...