Fabrika ilaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrikalar tüm ürünlerin ana çıkış kaynağı olmaları, hammaddelerin en çok yer aldığı bölgeler olmaları itibariyle bu alanlar içerisinde haşere gruplarına çok sık rastlanır. Fabrikalarda görülen haşere türleri tüm çevrede sağlıksız koşulların artmasına neden olur ve üretim faaliyetlerini aksatır. Fabrikanın düzenli olarak çalışmalarına devam edebilmesi ve üretim sürecinin hiçbir zaman aksamaması için fabrikalarda periyodik olarak ilaçlama desteği alınmalıdır. Yalnızca haşere türü varlığını tespit edince fabrikada ilaçlama yaptırmak doğru değildir. Çünkü hareketliliğin yoğun olması ve fabrikada birçok çevrenin haşereler için uygun ortamlar olması itibariyle bölgeler periyodik olarak ilaçlanarak fabrikalar içerisinde haşere varlığına kesin olarak son verilmelidir.

Fabrikalar içerisinde görülmekte olan haşereler yalnızca üretilen ürünlere zarar vermezler. Çalışanların sağlığını da büyük ölçüde riske atarlar. Birkaç kişiye bulaştırdıkları hastalık zamanla yayılmaya devam eder ve dört bir yanı sarmaya başlar.

Fabrika ilaçlama çalışması yapmadan önce en önemli durum bölgenin keşfidir. Uzman ilaçlama kadrosu olarak bölgede her bir detayı keşfetmeyi ve çevre standartlarına göre en uygun fabrika ilaçlama hizmetlerini geliştirmeyi çok önemsiyoruz. Çünkü fabrika ortamları içerisinde ancak bu şekilde zararlı canlı gruplarına karşı mücadele edilebilir. Bölge standartlarını tanımadan geliştirilen hizmetler yeterince başarıya ulaşamayacaktır.

Fabrikalarda görülen haşere sorunlarından garantili olarak kurtulma, bu problemlerden korunma yolları ve haşere türlerine karşı sergilenmesi gereken tutumları öğrenmek adına gün içerisinde her saat iletişim hatlarımız aracılığıyla fabrika ilaçlama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?