İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Cami ilaçlama

Cami ilaçlama

Camiler için çok önemli ibadet alanlarıdır. Onları temiz tutmak ve iç açan mekanlar, huzur bulunan mekanlar olmalarını sağlamak en önemli vazifemizdir. İbadet alanları yüce yaratıcımız ALLAH’ın evi olduğu gibi bizimde en önemli mekanımız olmalıdır. Buraları temiz tutmalı ve temiz tutulması için çevremizi uyarmalı ve bilinçlendirmeliyiz. Her zaman özellikle bizden küçüklere örnek olduğumuz gibi bizden büyükleri de uyarmalıyız bu konuda.

Nasıl ki her dinin ibadet merkezi kendine özel ve her şeyden üstün ise camilerimiz de bizim için öyle olmalı ve bu camilerimizi her türlü pislik ve çöpten koruduğumuz gibi ara ara bakım yapmanın yanı sıra belli zamanlarda da ilaçlama yaptırmalıyız.

Özellikle toplu olarak kullanılan mekanlarda bit, pire, sivrisinek, karasinek, hamam böceği ve kalorifer böceği gibi canlılar yaşarlar. Ve belli dönemlerde bu böcek ve haşereler çoğalarak çevreye rahatsızlık ve zarar vermeye başlarlar. Bu nedenle bunların önüne geçmek için belli dönem ve belli zamanlarda ilaçlama çalışması yapmak ve yaptırmak gerekmektedir.

Cami ilaçlama çalışmaları uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Toplu olarak yaşanılan mekanlar olduğundan kullanılacak olan cami ilaçlama en etkili ilaç olması ve dozunun da en uygun miktarda olması gerekmektedir. Camiinin büyüklüğüne göre ve içinde yerleşmiş olan haşerenin cinsine göre ilaçlama yapılmalıdır. İşinde uzman ve profesyonel kişiler sayesinde en kısa zamanda ve harcayacağımız en az para ile camilerdeki haşerelerden kurtulabiliriz.İstanbul bölgesinde tüm camilerin ilaçlaması İstanbul ilaçlama firmamız vermektedir.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.