İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Fatih ilaçlama

İstanbul’un Fatih ilçesindeki Fatih ilaçlama şubemiz sayesinde her türlü haşere, böcek ve kemirgenler ile mücadelede tek başınıza değilsiniz. Fatih ilaçlama sayesinde ev ve iş yerlerinizdeki kemirgenlerden artık çok uygun fiyat ve kaliteli hizmet alarak kurtulacaksınız.
Zaman zaman ev ve iş yerlerimizi kemirgenler istila eder. Tek başımıza bu kemirgenler ile mücadelede yetersiz kalırız. Böyle zamanlarda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarız. Fatih ilaçlama olarak bu profesyonel yardımı size sunmaya her zaman hazırız. İşinde uzman ekibimiz ve son teknoloji ile üretilmiş ilaçlama ekipmanlarımız ile siz fatih ilçesi sakinlerinin en büyük yardımcısıyız.
Okul ve toplu taşıma araçları ilaçlamasında ve hastane ve sağlık kuruluşu ve sağlık kurumları ilaçlamalarında size uygun fiyatlarımız ile hizmet sunmaya hazırız. Otel ve turistik işletmelerinize belli zaman dilimlerinde ilaçlama çalışmaları yaparak otel ve turistik işletmelerinize musallat olabilecek her türlü kemirgen ve her türlü haşere grubundan siz değerli fatih sakinlerini koruyoruz. Fatih ilaçlamanın uzman kadrosu sayesinde her yerdeki haşere ve zararlılardan sizi koruyup kurtarıyoruz.
Lokanta ve restoranlarınıza zaman zaman musallat olan kemirgen, hamam böceği ve kalorifer böceklerinden sizi kurtarıyoruz ve zaman zaman yapacağımız rutin ilaçlama çalışmaları sayesinde bir daha lokanta ve restoranınıza kemirgen ve zararlı haşerelerin girmesini engelliyoruz.
Fatih ilaçlama olarak uygun fiyat seçeneklerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her zaman sizin yanınızdayız.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.