Haşerelerden Kurtulun

Haşerelerden Kurtulun

Böcek ilaçlama firmaları kimyasal içerikli ilaçlar kullanarak sağlığınızı tehdit edebilir. Oysa bu firma yalnızca böcekleri hedef alan organik ilaçlar kullanmaktadır.

Böcekler hem yaz, hem de kış her evin sorunu olmaya devam ediyor. Akan kalorifer suları, nem, küf, sıcaklık gibi faktörler böcek sayısının çok daha fazla artmasına neden olabiliyor. Bunlardan en bilindikleri hamam böcekleri, kene, pire, gümüş böceği ve karıncadır.

Bazı evlerin bahçe ve zemine yakın olması, akrep ve çeşitli solucan türlerinin de hane içinde türemesine neden olmaktadır. Bu canlılar zehirli olabilecekleri için sağlığı da büyük ölçüde tehdit ederler. Ataşehir böcek ilaçlama firması yalnızca mikroorganizmaları hedef alan ilaçlama sistemleri sayesinde, evinizin ve işyerinizin haşerelerden tamamen kurtulmasını sağlıyor.

Kemirgenleri de Hedef Alıyor

Fare, sıçan, yılan gibi kemirgen canlıların ortamda sizlerle birlikte bulunuyor olması büyük sorun teşkil eder. Bu canlılar kısa sürede üreyebildikleri gibi, zehirli ve kudur da olabilmekteler. Kendi çabalarınız ile bu canlılardan mümkün olmayacaktır. Ancak Ataşehir ilaçlama firması sizlere bu konuda uzman desteği sağlamaktadır.

Yalnızca ev değil, site ve apartman, lokanta, okul, fabrika, ofis, hastane şirket, çatı gibi alanların ilaçlaması da yapılmaktadır. Toplu yaşam alanlarında, halk sağlığı ile mücadele kapsamında şirket, kaliteli ekipmanları, uzman ekibi ve profesyonel ilaçlama sistemleri ile hizmet vermektedir. Üstelik bu ilaçların hiçbiri insan sağlığına da zarar vermemektedir.

Periyodik Bakım Hizmetleri

Hem kurumsal, hem de bireysel anlamda hizmet alabilirsiniz. Öncelikle sorunun boyutunu belirlemek adına bir ekip gelip kontrol sağlar. Ardından haşerelerin tamamen ortadan kaldırılması için ilaçlama evresine geçilir. Daha sonra ise periyodik izleme sürecine geçilir ve sorunun tamamen ortadan kalktığından emin olunur.

Firmanın kokulu, kokusuz ve jel olmak üzere 3 farklı ilaçlama metodu bulunmaktadır. Böcek yoğunluğuna bağlı olarak farklı metotların uygulandığı bu ilaçlama yöntemleri oldukça etkilidir. Örneğin jel ilaçlamada hedef damlacık büyüklüğünü geçmeyen böceklerken, kokulu ilaçlamada daha büyük ve yoğun haşerelerdir. Böcek ilaçlama Ataşehir dendiğinde akla ilk gelen firma, ilaçlama öncesinde sağlığınızı tehdit edebilecek tüm unsurları da ortadan kaldırır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?