İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Başakşehir İlaçlama

Başakşehir İlaçlama

Çalışan uzman kadrosu ve işini garantili olarak kalıcı bir şekilde yapan Başakşehir böcek ilaçlama firmamız uzun yıllardır verdiği hizmetler ile rakiplerinden hep bir adım önde olmuştur. Sizlerin içinde bulunduğu haşere sorunlarına karşı yaklaşımımız ile hep ilk tercihe edilen firma olduk. Saçtıkları mikroplar ile insanların sağlığını hatta bazı haşere türleri nedeni ile psikolojik sorunlar yaşan insanların sorunlarına çok kısa bir süre içerisinde getirdiğimiz kalıcı çözümler ile her zaman yanınızdayız. Çalışanlarımız ile bir aile olmamız, verdiğimiz garantili haşere çözümleri ve müşteri memnuniyetinin esas alınması bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerdir. Bazı durumlarda çok tehlikeli olabilen haşere sorunlarına karşı yapmamanız gereken tek şey bireysel müdahale ile kendi başınıza ilaçlama çabasıdır. Bu durumlarda kimyasal maddeler nedeni ile hem sağlığınız hem de bağışıklık kazandırabileceğiniz haşerelere ileride edilecek müdahalelerde kesenize zararlar verir.

Haşere sorunlarını deneyimli çalışanları ile çok kısa bir sürede çözen Başakşehir böcek ilaçlama firması uyguladığı müdahale yöntemleri ile her türden haşereye karşı başarılı sonuç almaktadır. Evinize girip hızla çoğalan, etraftaki eşyaları kemiren, gözle görünmeyen haşereler gibi birçok türden olan bu canlılar sizlere büyük zararlar verebilir. Bit, pire gibi haşereleri örnek verecek olursak gözle görünmeyecek kadar küçük olan bu canlılar taşıdıkları veba, tifüs gibi tehlikeli hastalıkları insanların ısırarak bulaştırabilir. Girdikleri alanda çok geçmeden binlerce olan bu tip haşerelere karşı mücadele çok zorludur. Böyle durumlarda profesyonel ekibimiz hemen analizlerini yaparak ilk adım olan biyolojik ilaçlamayı yapar. Üremelerinin önüne geçilen bu haşerelere karşı uygulanan son adım ise sıvı kimyasal böcek ilaçlamasıdır. Bu ilaçlama yapılırken sıvı bir gaz kullanıldığı için evinizin boşaltılması sağlığınız açısından oldukça önem taşır. İlaçlamanın ardından saatler içerisinde evinizde tek bir haşere bile hayatını sürdüremez.

Başakşehir ilaçlama firmamızdan sizlere her anlamda sorun çıkaran haşerelere karşı günün her saati yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi vermenizdir. Sağlıklı bir ortamda sevdikleriniz ile yaşamak istiyorsanız işi her zaman bilen uzmanlara teslim etmek sizler için yapılacak en mantıklı hareket olacaktır.