Esenler İlaçlama

Esenler ilaçlama

\"esenler

Esenler böcek ilaçlama firmamız bu bölgede hizmet veren kurumsal , garantili , işinde uzman ve sorun çözme odaklı çalışan personellere sahip tüm ilçelere hizmet veren bir kuruluştur. Esenler ilçesindeki bir çok ilaçlama sorununu çözmüş olan firmamız bölgenin sorunları karşısında ne yapması gerektiğini binlerce yapılan haşere ilaçlamalar neticesinde edinmiş ve bölgedeki tür tespitini çok iyi yapmış bulunmaktadır.

Esenler ilaçlama firmamız tüm esenler bölgesindeki mahalle ve sokaklara ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Randevu oluşturduğunuz andan itibaren çok kısa sürede adresinize gelerek ilaçlamanızı yapmakta ve böcek sorununuzu çözmektedir. Esenler böcek ilaçlama 2005 yılından beri hizmet veren o bölgeyi çok iyi bilen esenler bölgesindeki sorunlara hakim yetkili personellerimiz ilaçlama konusunda her zaman üst düzey hizmet vermek için günden güne kendilerini geliştirmektedir. Sizde esenler ve çevre ilçelerinde oturuyor iseniz firmamızın esenler haşere ilaçlama şubesini arayarak sorunlarınızı paylaşabilir , detaylı bilgiler alabilir, ilaçlama hizmeti almak için randevu oluşturabilir ve ilaçlama yaptırabilirsiniz.İlaçlama sonrası belgeleriniz size verilecek ve teknik takip metkim ilaçlama firmamızın genel merkezi tarafından yapılacaktır.

HAŞERE İLAÇLAMA

Bir diğer konumuz olan haşere ilaçlama konusu tüm böceklerin ilaçlamasına verilen genel isim olarak bilinmektedir. Haşere ilaçlama yılan , akrep , örümcek , kalorifer böceği , tahtakurusu , sinek , salyangoz gibi tüm haşeratların tamamının belirli yöntem ve belirli ilaçlar ile ilaçlanmasına denen evrensel bir terimdir.Bizler Esenler bölgesinde haşere ilaçlama konusunu bir çok haşere türlerinin ilaçlanması olarak öne çıkartabiliriz.

Esenler haşere ilaçlama konusunda diğer ilçelerin sorunlarına göre biraz daha fazla karşımıza çıkmakta ve mücadele yaparken zorlanmamıza sebep olmaktadır.Bu sebepten bölgede bir merkez ofis oluşturup bu  ofisten Esenler ilçesindeki haşere ilaçlama konularını yönetmekteyiz. Yılları aşkın süredir merkez ofisimiz gerek Esenler gerekirse yakın ilçelerinde böcek ilaçlama servisi sizlere sunmaktadır.Daha detaylı bilgiler almak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilir ve karşılaşmış olduğunuz haşere türü karşısında bilgi sahibi olabilirsiniz.Firma olarak sizlere bilgi vermekten kesinlikle şikayetimiz olmayıp aksine mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

 

Pire ve ilaçlaması Nasıl Yapılır

Esenler bölgesinde pire ilaçlama hizmeti veren şubemiz yılları aşkın süredir binlerce pire mücadelesinde bulunmuş ve hepsinden başarı ile çıkmıştır.Pireler çok hızlı yayılan haşereler olması ilaçlama firmalarını zorlayan en önemli unsurdur.Bu sebepten çoğu firma pire mücadelesinde çok zorlanmakta ve sonuç alamamaktadır.Firma olarak öncelikle pirelerin yapısal özelliklerini , nerelerde yaşayabildiklerini , hangi sıcaklık şartlarında üreme yapabildiklerini ve nelerden beslendiklerini iyi analiz edip sonrasında mücadele yapmaktayız. Bilinmelidir ki haşere türü ne olursa yapısını ve yaşayışını bilmez iseniz yani hangi böcek türü ile mücadele ettiğinizi bilmezseniz başarı oranınız çok düşük olur.Bu sebepten ilaçlama yapılmadan önce ilk yapılması gereken işlem bu olmalıdır.Şimdi gelelim pireler ile nasıl mücadele edebiliriz.

Pire ilaçlama genel olarak atomizör gibi duman şeklinde ilacı kapsül büyüklüğünde atan cihazlar vasıtası ile yapılmalıdır.İlacın ortamda havada asılı kalması sağlanmalı ve kapsüllerin kesinlikle patlamaması için ortamın ışık ve güneş almaması gerekir.Sonrasında ortam kapatılmalı ve kesinlikle en azından 6 saat içeri girilmemelidir.Bu zaman zarfında pirelerin çoğunluğu yok olmaktadır.İlaçlama sonrası sizlere düşen hızlı şekilde içeri girip o ortamı havalandırmak ve detaylı temizlik yapmaktır.Sonrasında evinizi kullanabilirsiniz.Yoğunluk çok fazla ise 14 gün sonra bu işlem tekrarlanması gerekir.

Esenler Fare İlaçlama

Fare ilaçlama Esenler bölgesinde en çok karşılaşılan sorundur. Bölgede çok sayıda gecekondu bölgesinin olması ve sanayi bölgesine sahip olması bölgenin fare konusunda şansız olmasına sebep olmuştur. Fareler bilindiği gibi yıllarca üzerlerinde deneyler yapılan yapısal olarak insanlara bazı özellikleri benzeyen çok akıllı hayvanlardır. Bu sebepten dolayı mücadele edilmesi konusunda kesinlikle çok dikkat edilmeli ve farelerde çekingenlik yapacak durumlardan kaçınılmalıdır.

Esenler fare ilaçlama servisi olarak fare ilaçlama konusunda gerek diğer ilçeler gerek Türkiye bazlı çalışmalarımız ve yurtdışı kaynaklı bilgi ve tecrübelerimiz ile bir çok türün yapısını bilmekte ve mücadelesinin nasıl olması gerektiği hususunda anında çözümler üretebilmekteyiz.Bu sayede yoğunluk artışı olmadan ortamdan fareleri uzaklaştırabilir ve hem malınıza hem canınıza zarar gelmeden sizleri bu haşeratlardan kurtarabiliriz.

Son olarak bilinmelidir ki kesinlikle ilkel yöntemler ile farelerle mücadele etmeyiniz.Gerek tuzak kurarak gerek peynir benzeri yiyecekler ile yapışmasını bekleyerek zaman kaybetmeyiniz.Unutmayınız ki; karşınızdaki haşere türü çok akıllı ve sizin tuzak kurduğunuzu hissedecek kadar içgüdüleri kuvvetli hayvanlardır.

Bir sonraki makalemiz olan Ataşehir böcek ilaçlama makalemize linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

[contact-form][contact-field label=\’İsim\’ type=\’name\’ required=\’1\’/][contact-field label=\’E-Posta\’ type=\’email\’ required=\’1\’/][contact-field label=\’Gsm\’ type=\’name\’/][contact-field label=\’Adres\’ type=\’textarea\’ required=\’1\’/][/contact-form]

Adres :    Mimar Sinan Mahallesi Abdül Feyyaz Sokak Yamanel Apartmanı no : 13/2 Üsküdar / İSTANBUL

Tel :    0(216) 341 51 55

Gsm : 0(532) 460 10 24

Mail : info@metkimbocekilaclama.com

Şube 2  :      İncirli Caddesi Ferah Apartmanı no : 76/21 Bakırköy / İSTANBUL

Tel :    0(212) 466 45 80

Gsm : 0(532) 460 10 24

Sube 3 : İçerenköy mahallesi ertaş sokak no : 9 Ataşehir /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Sube 4 : Hamidiye Mahallesi ulubatlı hasan caddesi kervan sokak no:5 Çekmeköy /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?