İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Eyüp İlaçlama

eyup_ilaclama

Eyüp İlaçlama

Eyüp bölgesi İstanbul’un en değerli ilçelerinden birtanesidir.Gerek tarihi yerleri gerekse Eyüp Sultan Camisinin olmasından dolayı çok yoğun insan akınına uğramaktadır.Bu sebepten dolayı yoğun yiyecek , içeçek tüketilmesinden dolayı haşere sorunları diğer bölgelere göre daha fazla olması kaçınılmazdır.Bizde Eyüp ilaçlama firması olarak sizlere en hızlı ve garantili hizmeti verebilmek için elimizden gelen maksimum seviyede haşere ilaçlamalarımızı yapmaktayız.

Haftanın 7 günü  Eyüp böcek ilaçlama firmamıza ulaşabildiğiniz bu semtimizde acil çağrılara bile istanbul koşullarında  2 saat içinde hizmet verilmektedir.İlaçlama firmaları arasında bu ayrıcalıklı hizmeti istanbul da
sunabilen ve bu semtimizde gerçekleştiren tek firma olarak semt içinde bir marka olduğunu burdaki müşterilerimizden duyabilir hatta bu semt için yapılan anketimize sizlerde katılarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bu güzel semtimizin dünya standarlarında hizmet alabilmesi için şubemizdeki bütün personeller bölgelere göre ekiplendirilerek en hızlı ve doğru biçimde ilaçlama yapmaktadır.

Hatta trafik durumlarını kontrol edilerek sizlerle iletişime geçip geleceği süre hakkında kesin bilgi verip
isteğiniz süreye göre gerekirse motorsiklet ekibini yönlendirebilmektedir.Amacımız bu semtte ikamet eden müşterilerimizin en sağlıklı ve en planlı hizmeti almasıdır.Sizde haşerelerle yaşamak istemiyor iseniz yapmanız gereken bir kaç adım vardır.Birincisi Eyüp ilaçlama firma yetkilimizi aramak , 2. olarak haşere türünüzü anlatmak , 3. olarak ne kadar süredir bu sorunla karşı karşıya olduğunuzu söylemek ve gerekli bilgilendirmeden sonra ilaçlama hizmeti almak için randevu oluşturmaktır.