İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Ümraniye İlaçlama

Ümraniye İlaçlama

umraniye_ilaclama

Ümraniye İlaçlama firmamız yıllardır sizlere böcek ilaçlama , haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.Ümraniye ilçesi İstanbul’un kalabalık semtlerinden bir tanesi olmasından dolayı ümraniyeye en hızlı hizmeti verebilmek için Çekmeköy ofisimiz hizmetinize açılmıştır.Artık daha hızlı böcek ilaçlama hizmeti almanı mümkündür.

7/24 ulaşabildiğiniz bu semtimizde acil çağrılara istanbul koşullarında bile 2 saat içinde ulaşarak gün içinde
ulaşıp uygulamayı yaparak aynı gün hizmet verebilmektedir.İlaçlama kurumları arasında bu ayrıcalıklı hizmeti istanbul da sunabilen ve bu semtimizde gerçekleştiren tek firma olarak semt içinde bir marka olduğunu buradaki müşterilerimizden duyabilir hatta bu semt için yapılan anketimize siz değerli müşterilerimizde katılarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bu güzel semtimizin dünya standartlarında hizmet alabilmesi için şubemizdeki bütün personeller bölgelere göre ekiplendirilerek en hızlı ve doğru biçimde ilaçlama yapar.

Hatta trafik durumlarını kontrol edilerek sizlerle iletişime geçip geleceği süre hakkında kesin bilgi verip
isteğiniz süreye göre gerekirse motorsiklet ekibini yönlendirebilmektedir.Amacımız bu semtte ikamet eden müşterilerimizin en sağlıklı ve en planlı hizmeti almasıdır.Ümraniye ilaçlama konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz.Ümraniye ilaçlama ekibimiz 4 kişiden oluşmaktadır.Ümraniye ilaçlama hakkında daha detaylı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz.Müşteri temsilcisi personellerimiz siz değerli Ümraniye de oturan müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar. Metkim ilaçlama firması Ümraniye ve civar bölgelerdeki tüm semt ve ilçelere İstanbul şartlarında aynı gün ve ortalama 2 saat kadar kısa bir sürede hizmet veren tek kurumsal , garantili , ruhsatlı ilaçlama firmasıdır.

Ümraniye ilaçlama firmaları

Ümraniye böcek ilaçlama firmaları denilince ilk akla gelen Metkim ilaçlama firmamız bu bölgede yıllardır haşere ilaçlama hizmeti veren kurumsal , ruhsatlı firmadır.Firmamız İstanbul Ümraniye ilçesindeki haşere sorunlarını çok iyi analiz etmiş ve sorunların özüm noktasında neler yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Ümraniye haşere ilaçlama firmaları çok çeşitlilik göstermektedir.Bunlardan profesyonel olanları olduğu gibi merdiven altı hizmet veren ve ilaçlama işinden hiç anlamayan sadece amaçları sizleri kandırmak ve dolandırmak olan kurum ya da kuruluşlarda vardır. Ümraniye semtinde oturuyor iseniz iyi firma ile kötü firmayı nasıl ayırt edebilirim hususuna açıklık getirmek gerekmektedir.

1- Firmanın Sağlık Bakanlığı onayı varmı

2- Firmada çalışan personel ve personeller böcek ilaçlama hususunda yeterlimi

3- Çalışan kişilerin mesül müdür belgesi ve ya biyosidal sertifikası var mı

4- Ümraniye bölgesinde hizmet veren firmamı yoksa taşeron mu çalışıyor

5- Ümraniye bölgesini iyi biliyor mu ve referansları var mı varsa neler ?

6- Telefon ile konuşan personel böcek ilaçlama işinde uzman mı size detaylı bilgi verebiliyor mu ?

Tüm bu yukarıda sıraladığımız soruların cevaplarını doğru ve tatminkar şekilde aldıktan sonra o firmadan böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz demektir.Tüm bu yazılanlara ek olarak Metkim Ümraniye böcek ilaçlama firması olarak bizim artımız şudur ki tüm ilaçlamalarımız firmamız garantisi altındadır ve problem bitmediği durumunda ve şikayetiniz çözümlenmediği durumda firmamız ücretsiz olarak tekrardan ilaçlama yapmayı siz değerli müşterilerimize taahhüt eder.Bir sonraki makalemiz olan Beykoz böcek ilaçlama makalemize linki tıklyarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Fare ilaçlama

Ümraniye böcek ilaçlama bünyesinde bir diğer haşere türü olan fareler ilaçlama firmalarının korkulu rüyası , uğraşması en zor haşere ilaçlama konusudur.Fare ilaçlama yapmak için ilaçlama yapılacak alanın çok iyi analiz edilmesi en önemli husustur.İlaçlama yapmadan önce ortamın mutlaka fare ilaçlama yapılacağına dair hazırlanması gerekmektedir.Açıkta kesinlikle tatlı ve benzeri yiyecekler olmaması gerekir.Aksi takdirde yapılacak ilaçlamalarda ve konulan yemlerden alınan başarı oranı neredeyse sıfır olacaktır.Bu sebepten dolayı Metkim ilaçlama firması olarak vurguladığımız en önemli etken ortamın çok iyi analiz edilmesi ve ortama göre fare mücadelesi yapılmadır.Gelelim ortam hazırlandıktan sonra yapılacak işlemlere , fare ilaçlama yapmadan önce ortamı hazırladıktan sonra fare istasyonlarının nerelere konulacağını tespit etmek 2. en önemli husustur.Fare istasyonlarının sayısı ortamın konumuna ve durumuna göre farklılık gösterir.Her metrekare için aynı adet istasyon koymak kesinlikle doğru bir uygulama olmayacaktır ve bu şekilde sadece metrekarenize göre istasyon satan firmalardan şiddetle tavsiye ederiz ki uzak durunuz.Bu firmalar sadece sizden para kazanmak için çalışmakta ve sorununuzun onlar için hiç bir önemi yoktur.

Ümraniye bölgesinde İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan bu semtimizde bir çok sanayi yeri olması farelerin yaşam alanlarının çok rahat bir şekilde hareket etmesine ve üremelerine sebep olmuştur.Bu sebepten bu bölgede oturuyor iseniz fare sorununuz olmadan mutlaka bu işlemi yaptırınız.Fare sorunu olmadan yapılan ilaçlamalardaki başarı oranı yüzde 100 olacaktır.Bir sonraki makalemiz olan Sarıyer böcek ilaçlama makalemize linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Pire ilaçlama

Ümraniye ilaçlama firmaları bünyesinde pire ilaçlama yapan çok az firma mevcuttur.Böcek ilaçlama konusunda uzman olan çoğu haşere ilaçlama firması pire ilaçlama konusunda yetersiz kalmaktadır.Bunun sebebi pire haşeresinin evden ve ya işyeri depo vb gibi kapalı ortamdan uzaklaştırılması çok zor olmaktadır ve ilaçlama sonrası yapılacak işlemler çok etkilidir.Çoğu ilaçlama firması pire uygulaması yaparken yanlış uygulama yapmakta ve sorunun azalmasından çok artmasına sebep olmaktadır.Pireler çok zor haşere türleridir ve ilaçlaması tüm haşere ilaçlamalarının üstünde bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir.

Pire haşeresinin birazda anatomisinden bahsedecek olursak pireler çok hızlı üreme yeteneğini sahip çok zor şartlarda yaşamını idame ettirebilen kam emici haşerelerdir. Hal böyle olunca bu haşerelerden kurtulmakta zor olacaktır.

Pire ilaçlama aşaması 2 aşamalı bir süreçtir ve bunlardan bir tanesi dumanlama yapmak ikincisi hem dumanlama hem sıvı uygulaması yapmaktadır.İlaçlama mutlaka kokulu olmalı ve duman şeklinde iç alandaki her zerre yere kadar bu duman kesinlikle ulaştırılmalıdır.Sonrasında ortam 6 saat kapalı kalmalı ve 1 saat havalandırılmalıdır.Ortamda yaşamaya başlamak için öncelikle çok ciddi bir şekilde temizlik yapılmalı neredeyse her şey yıkanmalı ve sonrasın kullanılmalıdır.

Ümraniye ilçesinde ikamet eden müşterilerimiz için pire hususunda çok korkulacak bir durum yoktur.İstanbul ilçeleri arasında pire hususunda risk oranı diğer ilçelere göre daha düşük olan bu ilçemizde bir diğer makalemiz de olduğu gibi genellikle fare sorunu ve hamamböceği sorunu çok yoğun yaşanmaktadır.Bir sonraki makalemiz olan Çekmeköy böcek ilaçlama makalemize linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak ve Dış Bağlantılar:

Ümraniye

Ümraniye Belediyesi

Ümraniye Kaymakamlığı

Ümraniye ilçe Sağlık müdürlüğü

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Gsm’ type=’name’/][contact-field label=’Adres’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]