İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İstanbul’da En yakın ilaçlama hizmeti

İstanbul’da En yakın ilaçlama hizmeti

Doğa da bulunan her canlı barınma ve üreme gibi ihtiyaçlarını gidermek için bir yuvaya ihtiyaç duyar. Böcekler ve haşerelerde de durum aynı olmakla birlikte bu canlıların yaşam alanları genel olarak başkalarının yaşam alanları olur ve oraları izinsiz istila ederler. Kısacası davetsiz ve istenmeyen misafirlerimizdir. Bu istenmeyen misafirlerimiz sağlığımızın, eşyalarımızın, yiyecek ve giyeceklerimizin bozulmasına neden olarak bize ve sağlığımıza maddi ve manevi ciddi zararlar verir. Bizlerin bu konuda yapması gereken en önemli şey bu tür zararlıların evlerimize hiç gelmeden önlemini almaktır. Firmamızca yapılan kalıcı Böcek İlaçlama yöntemlerinde evlerimizi işgal eden böceklerin temizlenmesi sağlandığı gibi yeni istilalara karşı da önlem alınmış olur.
Evlerimizde bir çok böcek türü yaşar ve bunların hepsiyle ayrı ayrı baş etmek uzmanlık ister. Çünkü hangi tür böceğe hangi ilacın kullanılması gerektiği uzmanlık gerektiren bir iştir. Bazı ilaç çeşitleri bazı böcek türlerini yok ettiği gibi bazı böcek türlerinde ise bağımlılık yaparak işlerin daha da güçleşmesine sebep olabilir. Yine ilaçlanacak yerin yanlış seçiminde böceklerden çok ev halkının zarar görmesi söz konusu olabilir. Bu tür durumlara ehil olmayan kişiler tarafından yapılan bilinçsiz ilaçlama yöntemlerinde sıklıkla karşılaşılır. Ekibimiz her türlü Böcek İlaçlama yöntemlerinde eğitim ve deneyim yönünden sektöre öncülük eden firmaların başında gelmektedir. Ayrıca güvenli ve garantili ilaçlama yöntemleriyle de bu konuda alanında tek olma özelliğine sahiptir.
Böcek İlaçlama yöntemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Bunların en başında ilaçlama yönteminin seçimi gelmektedir. Firmamızca kullanılan bazı ilaçlama yöntemleri vardır. Bunlardan biri sıvı ilaçlama, diğeri buhar-gaz ilaçlama, diğer yöntem ise jel ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlama, en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçlama haşerelerin fazla olduğu mekanlara uygulanır. Bu ilaçlama şekli genel olarak bütün haşerelere uygulanabilir. Buhar-gaz ilaçlama yöntemi, genellikle fabrika, imalathane, işyerleri için uygun olan yöntemdir ve geniş alanların ilaçlanmasında çoğunlukla kullanılır. Jel ilaçlama ise çevreye ve insanlara zarar verme riskinin en az olduğu en güvenli ilaçlama yöntemidir. Genel olarak hamam ve kalorifer böceği gibi böcek türlerinin ilaçlamasında kullanılır. Bu ilaçlama yönteminde böcekler bırakılan jeli yemek suretiyle zehirlenerek ölürler.
Böcek İlaçlama sanıldığı gibi basit değildir ve gereken önemin verilmesi gerekir. Özellikle gelişi güzel yapılan ilaçlamalarda zehirlenmelere kadar varabilen riskler oluşabilir. Bu tür bir ilaçlamada kendimizin ve aile bireylerimizin sağlığını ciddi ölçüde riske atmış oluruz. Yapılan ilaçlama istenilen sonucu vermeyerek eşyalarımızın ve yiyeceklerimizin zarar görmesine, böceklerin de yanlış ilaçlama sonucu bağışıklık kazanmasına sebep olur. Özellikle mutfaklarımızda yapılan ilaçlamalarda çok dikkatli olunmalıdır. Banyo, tuvalet ve kiler gibi böceklerin kolaylıkla üreyebildiği ortamları da sürekli kontrol altında tutarak en küçük risklerde bile tereddüt etmeden ilaçlama yaptırılmalıdır.
Firmamız bit, çiyan, fare, gümüş böceği, güve, hamam böceği, kene, karınca, kırkayak, örümcek, tahta kurusu, sivrisinek, tatarcık ve uyuz böceği gibi birçok böcek türünün ilaçlanmasında sizlere profesyonel ve garantili hizmet sunar. Bu zararlılardan evlerinizi, iş yerlerinizi, çocuklarınızın oyun alanlarını kısacası bütün yaşam alanlarınızı temizleyerek kendiniz ve tüm sevdikleriniz için daha güvenli ortamlar yaratır. En uygun maliyet ve en son teknolojiye sahip cihazlarıyla sektörün en önde gelen firmaları arasındadır. Böcek İlaçlama yöntemlerinde her türlü yasal izinleri almış, sağlık Bakanlığından onaylı ilaç uygulama izin belgesine sahip insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini hep en önemli prensip olarak benimsemiş öncü bir firmadır. Her türlü sorununuzda bizimle irtibata geçerek kaliteli ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ÇEVRE KORUMALI SIVI İLAÇLAMA başlıklı makalemizde ilaçlama firması ve istanbul ilaçlama firması hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...