İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İstanbul’da Profesyonel İlaçlama Hizmetleri

İstanbul’da Profesyonel İlaçlama Hizmetleri

Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız ne denli önemli ve zor bir hizmet yaptığımızın bilincindedir. Çünkü böcek ve haşere sorunu son yıllarda sıklıkla görülen bir sorun halini almıştır. Üstelik bu sorun gerekli önlemler alınmadığı takdirde kişilerin sağlığını da etkilemektedir. Hatta bu sağlık sorunları ileri seviyelerde oldukça olumsuz bir duruma bile gelebilmektedir.

Firmamız uzun yıllar boyunca ilaçlama sektöründe kaliteli, yüksek standartlı ve teknolojik hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğumuz tecrübe ve donanımlı personeller sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgen sorununa akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet oldukça profesyonel olup günlük yaşam standardınızı ve alışkanlıklarınızı etkilemeyecek şekilde bu hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz.

Ücretsiz Keşif Hizmetleri Metkim ilaçlama olarak size en iyi ve en sorunsuz hizmeti sunabilmek adına ücretsiz böcek keşif hizmeti sunmaktayız. Bu keşif hizmetinde böcek, haşere ve kemirgenler konusunda oldukça deneyimli ve yüksek bilgi birikimine sahip personellerimiz sorunun yaşandığı yaşam veya çalışma alanına gelerek ön incelemelerde bulunmaktadır.

Bu ön incelemenin sebebi ise sorunun boyutunu ve kapsamını tam anlamıyla anlayabilmektir. Bilindiği gibi dünya üzerinde çok sayıda böcek, haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır. Bunlar için uygulanan ilaçlama yöntemleri farklılık göstermektedir. Birde olayın yoğunluğuna göre de kullanılacak ilaçların niteliği de farklı olabilmektedir. Bu hizmet sayesinde ilaçlama hizmeti en ince ayrıntısına kadar planlanmaktadır. Bu şekilde sorunsuz ve başarılı bir hizmet sunulmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

Böcek, haşere ve kemirgenler için farklı ve özel yöntemler kullanmaktayız. Bu yöntemler sayesinde sorun tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Firmamızın böcekler için kullandığı yöntemler şunlardır; sıvı jel, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kemirgenler için kurulan kemirgen istasyonları uygulamalarıdır.

Bu yöntemler içerisinde en çok kullandığımız ve yaşam alanları için en geçerli yöntem sıvı jel yöntemidir. Böceklerin geçiş güzergâhlarına sürülen bu jel böceklerle temas ettikten sonra hemen etki göstermemektedir. Böcekler yuvalarına gittiklerinde ölmektedir. Bu ölen böceklerle temas eden ve bu böcekleri yiyen diğer böceklerde jelin etkisi ile ölmektedir. 1 hafta gibi uzun bir süre etkisini sürdüren bu yöntem en etkili çözüm şeklindedir.

Eğer duruma acil müdahale gerekiyorsa özel olarak geliştirilen ve etkisi arttırılmış kokulu veya kokusuz haşere ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Ayrıca kemirgen sorunları içinde profesyonel bir şekilde oluşturulmuş kemirgen istasyonları ile evleriniz kemirgenlerden tamamen arındırılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Show Tv 'de Genel Müdürümüz Tarafından Doğru İlaçlama Nasıl Olur Röportajımız başlıklı makalemizde istanbul böcek ilaçlama ve mobile ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...