İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Konser Alanları İlaçlansın

Konser Alanları İlaçlansın

Açık havalarda yapılan ya da bulunulan ilin stadyumlarında yapılan konserler bir gecede tüm halkın davetine sunuluyor. Yapılan konser hazırları esnasında ilaçlama yaptırılması da zorunlu kılınmalı. İlaçlama yapılmayan çim alan ya da toprak alanlara bir gecede milyonlarca insan geliyor. Böcek sokmaları da önlenemiyor.
Eğlenmek için  gidilen konserler size kötü sonuçlar vermesin. Eğlenme amaçlı gittiğiniz konserlerde o kadar kalabalığın içinde hele ki ayakta izlemek zorunda olduğunuz da böcek tarafından ısırıldığını düşünün. Bir de zehirli türlü bir böcekse hastaneye gitmek zorunda kalsanız o kadar kalabalığı nasıl aşıp çıkacaksınız. Sesinizi de kimseye duyuramazsanız kötü sonuçlar üst üste gelir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için konser alanını halka açan ve bu düzenlemeleri yapan ilgili merciler böcek ilaçlama  işini pas geçmemelidir. İnsan sağlığının daha da önemli olduğu şu günlerde eğlenmek için gittiğiniz alanlar sizlere zehir olmasın. İlgili makamların konser düzenlemesi esnasında ilaçlama firmamızla görüşüp halka açılacak olan çim  ya da kum stadyumlarını ilaçlatması ekiplerimiz tarafından kısa sürede halledilir. Konser yapmak için sadece kurulan sahne ve ışıklar işin görünen kısmıdır. İşin görünmeyen kısmında biz ilaçlama firması ekiplerimizin emekleri vardır. Yapılan böcek ilaçlama sizleri olası durumlardan korur ve gönlünüzce tüm gece ya da gündüz eğlenebilirsiniz. Konserde ayakta dikilmekten yorulup gönül rahatlığı ile yere oturabilir ellerinizi koyabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Böceklere Ayıbınız Olmasın başlıklı makalemizde fare ilaçlama, istanbul böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...