Pire İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pire İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pire adıyla tanıdığımız haşereler beslenme ihtiyaçlarını kan emerek giderir. İnsan kanına temas ettiklerinde tifüs, humma, verem vb. birçok sağlık problemini tetiklerler. Bu sebeple fazla zaman kaybedilmeden pire ilaçlama yaparak yok edilmeleri gerekir. Onları ortadan kaldırmak adına Metkim Pire İlaçlama Firması’ndan profesyonel destek alınmalıdır.

Tahmin edebileceğimizden daha yüksek yerlere zıplama potansiyeline sahip olabilen pireler çok küçük olmaları nedeniyle bireysel yöntemlerle yakalanamazlar. Bu yüzden kapsamlı araştırmalar sonucu hazırlanmış özel tekniklerden oluşan “Metkim pire ilaçlama” uygulamaları yapılması gerekir.

Pire ilaçlarken kullanılan teknik sıvı ilaçlamadır. Buharlama işlemi uygulanarak pireler ilaçlanır. Küçük yapıdaki pirelerin istila etmekte olduğu bölgenin her alanına, mekan içerisinde elimizin erişemeyeceği kuytu köşelere bile ulaşması sebebiyle pirelerle mücadele konusunda oldukça etkili bir yöntemdir.

Kokulu ilaçlama olduğu için uygulamaya başlamadan önce alınması gereken bazı önlemler vardır. İlaçlanacak alandaki gıdaların ortadan kaldırılması, üzerinde pire olmadığı kesinleştikten sonra özel eşyaların dışarıya çıkarılması, mevcutsa evcil hayvanların oda dışına alınması ve akvaryumların üst tarafının ıslak havlularla kapatılması “pire ilaçlama” başlamadan önce alınması gereken önlemlerdir.

Haşere dolayısıyla ortaya çıkan her soruna yönelik geçerli, garantili ve sağlıklı çözüm hizmetleri sunan Metkim Pire İlaçlama Firması, zararlılarla mücadele konusunda zamanında müdahale ilkesini benimsemiştir. Haşereyle mücadele süreci boyunca yalnızca kaliteli kimyasal seçimleri yapılmakta, ince detaylardan oluşan ilaçlama teknikleri tercih edilmekte ve problem kesin çözüme kavuşturulana dek uygulamalar devam etmektedir.

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?