İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Bebeğinizi koruyun

Bebeğinizi koruyun

İnsanlar doğar, büyür ve ölür doğma sürecinden sonra büyüme sürecinde herkes heveslerini tamamlamış ve evlenme çağına gelmiştir. Bu sayede çocuk sahibi olmuştur. Her evli çiftin hevesi olan çocuklarımız bizler için çok değerli olmaktadır. Bu yüzden çocuklarımızla çok fazla ilgilenip onların sağlığını çok fazla düşünmekteyiz. Onları yanımızdan hiç ayırmayıp gözlerimizle izlem sağlamaktayız. Özelliklede sağlıklarını her şey den fazla düşünmekteyiz. Fakat burada bir şeyi unutmaktayız. Evlerimizde gezen haşereler, böcekler ve varsa fareler! Bilindiği üzere çocuklarımız büyüme çağında birçok şeyi ağızlarına sokmaktadır. Evlerimizde de maalesef illaki bir asalak yaşar ve özellikle halıda gezerler. Bebeklerimiz emekleme çağında sürekli yerde olduğundan dolayı halı ile daha haşır neşirdir. İşte tehlikenin burada başladığını bilmeliyiz bu yüzdendir ki ev ilaçlama yaptırmalıyız.
İlaçlama teknikleri artık çok gelişti. Bilindiği üzere ilaçlama denince akla gelen spreylerden çok daha ötedir. Gelişen teknoloji ile evlerimize yerleştirilen çeşitli kimyasallar ile haşerelerin algıladığı yüz metrelik sismik duyu almasını engellemekte ve bulunduğumuz bölgeye haşerelerin uzakta kalmasını sağlamakta. Bu konuda ilaçlama firmaları kendilerini çok fazla geliştirmiş olup evlerimizde ilaçlama yapmanın önemini bizlere aşılamakta. Sizlerde geç kalmadan çocuklarınızın sağlığını haşerelere karşı koruyun. Çünkü onlarda bebeklerimize birçok hastalık bulaştırmakta ve kalıtsal hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Özelliklede enfeksiyon taşıyıcı olan haşereler sağlığımızı daha fazla etkilemekte olup bizleri enfeksiyon sonucu ölümlere kadar itmektedir. Sizlerde geç kalmadan bir ilaçlama firması ile anlaşıp bu korkudan kurtulun.

 

Bir önceki yazımız olan Forumlarda ilaçlama başlıklı makalemizde Forumlarda ilaçlama ve haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...