İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İlaçlama Firması Haşereleri Önledi

İlaçlama Firması Haşereleri Önledi

İstanbul ve çevresinde hizmet sunana ve sektörün en eski kuruluşu olarak bilinen Metkim ilaçlama firması haşerelerin insanlar ile olan etkileşim alanlarında yapmış olduğu çalışmalar ile büyük oranda sağlık koşullarını yerine getirmiştir. Firmanın İstanbul içinde farklı şubeleri bulunmaktadır. Ofis tarzı hizmet noktaları aracılığı ile kısa sürede her noktaya ulaşmaktadır. Her türlü detayın uzun süreli olarak masaya yatırıldığı ve en akıllı çözümlerin sunulduğu kuruluş üzerine düşen görevi sonuna kadar tamamlamaktadır. İlaçlamanın yapılması esnasında yaşanılan profesyonlik hizmetin ulaştırılması esnasında da yaşanmaktadır.

Ulaşım sorununu yoğun trafik saatleri göz önüne alınarak planlamaktadır. Alanlarda işlem esnasında gerekli olacak olan tüm donanımlar uzman ekibin kısa sürede hareket etmesini sağlayacak şekilde bulundurulmaktadır. Hizmet talebi olan yerin konumuna bağlı olarak motorlu, bisikletli ve araçlı ekipleri yola çıkmaktadır. Hizmetin ulaştırılmasını hızlandırmak amacı ile yapılmış olan bu ince detay bile firmanın yaptığı işteki başarını ispatlamak için yeterli olacaktır.

Metkim ilaçlama olarak saat bazında ulaşım hedefi belirtilmektedir. Bu hedefleme sonrasında belirtilen saat ve dakikada sizlerin ilaçlama yapılacak olan alanlarında olmaktadırlar. Sözünde durması ve kesin olarak işlemleri yapmalarından dolayı ise günlerce firma ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Sadece gününüzün saatlik dilimini ayırarak alanlarınızda sağlık koşullarını yerine getirebileceksiniz. İşinde ve yaşantısında tertip düzenli olan, zamanının değerli olduğunu bilen kişilerin şirketi sizlerin bir telefon uzağında yer almaktadır.Metkim böcek ilaçlama firması olarak haşereler konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.Günün her saatinde arayarak destek alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.Sorununuzu telefondaki müşteri temsilcisi personelimize anlatarak detaylı olarak değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.Olası sorunun çözülmemesi durumunda ücretsiz 2,uygulama yapılabilir ve sorununuz çözülene kadar ücret kesinlikle ödemezsiniz.