Kurban Bayramı Sonrası İlaçlama

Kurban Bayramı Sonrası İlaçlama

Kurban bayramının geçmesi sonrasında, şehir merkezlerinde kurban kesim yerle3rinin yetersiz kalmasından veya kişilerin kendi evlerine yakın yerlerde kesim yapması sonrasında ister istemez kurban artıkları sokaklarda kalmaktadır. İstanbul Çekmeköy Belediyesi yetkileri şehir merkezinde yer alan dört kurban satış yerinin dezenfekte edilmesi amacı ile ilaçlama işlemlerine başlamıştır. Yetkililer bu anlamda ilaçlama ve kireçleme çalışmalarının 9 günlük aralar ile hava şartlarına bağlı olarak devam edeceğini belirtmektedir.

Diğer taraftan toplu kesim alanları ve toplu hayvan satış yerlerinin dışında kalan alanlarda http://www.metkimbocekilaclama.com/ ile vatandaşlar alanlarını temizletmektedir. Atomizer, kireç ve doğal ilaçlar ile kurban alanlarında kalmış olan artıkların ortaya çıkarttığı bakteri, virüs v.b zararlılardan kurtulunmaktadır. Bahçesinde veya sokağında kurban kesmiş olan ve bu alanların kesin olarak temiz, kullanışlı ve sağlıklı olduğundan emin olmak isteyen İstanbul merkez ve bağlı ilçelerinden binlerce aile http://www.metkimbocekilaclama.com/ firmasının yapmış olduğu ilaçlamalar ile ortamlarını sağlıklı hale dönüştürmüştür. Bu anlamda firma yetkilisi; ilaçlama yapılan alanlarda yüzde yüz başarı elde edildiğini ve kısa süre sonrasında yapılan ilaçlama ile uzun süre mikropların barınması önlenmektedir. Halkımızdan gelen yoğun taleplere anında uzman personelimiz ve ziraat mühendislerimiz ilgilenmektedir. Şeklinde açıklama yaparak alanlarda yapmış oldukları kesin çözümlü ilaçlama faaliyetlerinin sağlığa katkılarını belirtmiştir.

Görünmez mikroplar, görünen haşereler ile kesin mücadele yapmak için ilaçlama firmasından destek almak; sorunların kökten çözülmesine yardımcı olmaktadır. Sağlığınızı korumak anlamında mutlaka yağışlar gelmeden ilaçlama işlemi yaptırmak gerekmektedir.

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?