İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Evet! Bildiğiniz üzere yaz ayları yaklaşmakta. Herkesin hayali olduğu gibi sıcak günlerde tatil köyleri ya da yazlıklarımıza gidip güzel bir tatil yapacağız. Yazlığımıza gideceğiz. Fakat unutulan bir şey var, sivrisinek ilaçlama. Hemen aklımıza marketlerden alınan birkaç sprey gelecek gideceğiz alacağız maalesef bir fayda etmeyip yarın yine karşımıza çıkacaklar. Böylece her gün bir sprey tüketmek zorunda kalacağız. Ayrıca yeni çıkan spreyli ilaç losyonlar vücudumuza birçok zarar verip tahriş etmektedir. Bizler ilaçlama şirketleri olarak tüm bunların önüne geçiyoruz.
İlaçlama da geliştirdiğimiz birçok teknoloji ve araç ile evlerinizde modern bir ilaçlama tekniği kullanıyoruz. Kullandığımız kimyasallar haşerelere zarar verirken biz insanlara zarar vermemektedir. Ayrıca öyle bir kamufle ediyoruz’ ki sizler bile farkına varamıyorsunuz. Bu sayede evlerinizde konfor şartlarına ulaşıp ev ilaçlamanın önemini bir kez daha anlıyorsunuz. Yıllar boyu evlerimizde belki de ilaçlamayı unuttuk yaz aylarında birçok sivrisinek ile karşılaştık birçok spreyler bitirdik fakat başa çıkamadığımızı gördük. Teknolojinin de ilerlemesiyle birçok kimyasal maddeler geliştirdik. Artık bırakın haşerelerin içerip girip ölmesini, içeri bile giremiyorlar. Bu sayede ölmüş sineklerin leşini de temizlemek zorunda kalmıyoruz. Yenilenen neslin konfor şartlarına daha çok uyum sağladığı görülmekte sizlerde bu konfor şartlarınızı bozmak istemiyorsanız bir an önce ilaçlama yaptırıp kendinizi güvene alın. Yaz aylarını daha konfor ve huzurlu geçirin. Sizlere haşere siz günler dileriz.

 

Bir önceki yazımız olan Sokak ve Mahalle İlaçlamaları başlıklı makalemizde istanbul böcek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...