İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Sokak ve Mahalle İlaçlamaları

Sokak ve Mahalle İlaçlamaları

Kış aylarında yağan yağmurlar su taşkınlarına yol açıyor. Bu olaylar sırasında kanalizasyon akıntıyla karışıyor ve her türlü mikroplu canlı sular çekildikten sonra sokaklarda kaldırımlarda kalıyor. İlaçlama firması olarak bağlı bulunulan belediyelerle iletişime geçtik ve halkın şikâyetini bizden istenileni dile getirdik.
Suların çekilmesi ile yollarda ve kaldırımlarda ölü ya da canlı birçok haşere, kemirgen, asalak böcekler kalıyor. Çocuklarımızın oyun yerleri olan sokaklar onlara mikrop saçıyor. İlaçlama firmamız bu gibi durumların parazit hastalıklara yol açtığını salgınların bu şekilde oluştuğunun araştırmasını yaparak belediyelerine görüşmeler sağlıyor. Belediyelerce kabul edilen ilaçlama ile ekiplerimiz işe başlıyor. Üretilen özel kimyasallar ve özel kıyafetleri ile sokak ilaçlamaları için adres adres dolaşıyor. Bu ilaçlama sırasında sokaklarda bulunan çocuklara belirtilen saat kadar ilaçlanan yerlerde dolaşmamaları gerektiği ailelerine de haber verilerek yapılıyor. Herkesin duyması amaçlı ile de belediye hoparlöründen ilaçlama yapılacak olan saat ve gün hakkında halka açık duyuru yapılıyor. Firmamızın çalışma şeklinden memnun kalan belediyeler düzenli olarak bu ilaçlama işinden yararlanmak istiyor. Ekiplerimizin itinalı çalışmalarını gören mahalle halkı da ilaçlama yaptırmak istediği ev, bahçe, işyeri, depo gibi yerler için şirketimiz çalışanlarından bilgi alıyor ve randevu tarihi oluşturuyorlar. İlaçlama başta çocuklarımız olmak üzere her yaş insan için önemlidir. Çevre şartlarının değiştiği bu günlerde ilaçlama daha da önem kazanmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Marketlerdeki Haşereler başlıklı makalemizde istanbul market ilaçlama ve Marketlerdeki Haşereler hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...