İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Haşere İlaçlamada Öncü

Haşere İlaçlamada Öncü

Haşere ilaçlama sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Uzman bir ekip tarafından itina ile yapılması gereken bu işlem, sağlığa zarar vermeyen ilaçlar ile yapılmalıdır.

Böcek ilaçlama Ataşehir bölgesinde sık rağbet gören bir hizmettir. Üstelik yalnızca burada değil, İstanbul gibi nemli bir şehrin her köşesinde haşere sorunu yaşanmaktadır. Bizler böcek ilaçlama konusunda uzman bir ekibe ve Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlara sahibiz. Dolayısıyla fareden yılana, hamam böceğinden karıncaya kadar her türlü haşerenin üstesinden gelebilmekteyiz.

Bazı firmaların kullandığı ilaçlar hem çevreye, hem evcil hayvanlara, hem de insan sağlığına zarar vermektedir. Hatta ilaçlama gerçekleştirilen ortamda hiçbir canlının bulunmaması gerekir ve ilaçlama sonunda da temizlik yapılması şarttır. Ancak bizim kullandığımız ilaçlar yalnızca mikro organizmalara yöneliktir.

Uçan, Sürünen ve Yürüyenler Haşereler

Kokulu, kokusuz ve jel şeklindeki ilaçlarımız ile tüm uçan, yürüyen ve sürünen haşereler hedef alınıyor. Öncelikle ilaçlama yapacağımız mekâna önizleme için gidiyor ve araştırma yapıyoruz. Araştırma sonunda var olan haşerelere en uygun ilaçlama tekniğini kullanıyoruz.

Ataşehir böcek ilaçlama firması olarak ULV cihazlarımız sayesinde, haşerenin bulunduğu en dar ve en küçük noktalara dahi ilacı püskürtebiliyoruz. Partiküller havadan yere yavaş yavaş ineceği için de en ince noktalara dahi ulaşabilmektedir. Bu sayede uçan haşereler de yok olmaktadır. Özellikle örümcek gibi ağ yapan ve köşelere gizlenen haşereler tamamen ortadan kaldırılacaktır.

İnsan Sağlığını Önemsiyoruz

Kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Dolayısıyla hastaneler ve yurtları boşaltmadan temizleyebiliyoruz. Sizleri farelerin neden olduğu kuduz ve şap gibi pek çok hastalıktan da bu sayede kurtarıyoruz. Özellikle bina boşluklarında ve apartmanlarda yaşayan fareler kuduz gibi ölümcül riskler de taşımaktadır.

Mutfaktaki çöp kovalarınızdan duvarlarınızdaki yarıklara kadar, haşerelerin girebileceği pek çok yer bulunmaktadır. Hatta bazı haşereler çöp ve pislikten kendiliğinden oluşmaktadır. Eğer sizlerde evlerinizde ve işyerlerinizde tükenmek bilmeyen haşere sorunu yaşıyorsanız bizler ile iletişime geçin. Bizler Ataşehir ilaçlama firması olarak en etkili ilaçlarımız ve profesyonel kadromuz ile hemen yardımınıza koşalım.

 

Bir önceki yazımız olan Metkim Pire ilaçlama başlıklı makalemizde Metkim Pire ilaçlama, pire ilaçlama ve Pire ilaçlama istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...