İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Sivrisinek ilaçlama yöntemleri

Sivrisinekler hepimizin bahar ve yaz dönemleri ortak sorunumuz. Hele ki evimiz su kenarı bir yerde ise. Islah çalışması isteyen yada istemeyen dere kenarında evi olanlar da bu sivrisinek tehlikesi ile karşı karşıya. Sivrisineklerin bize hastalık taşıdığını bildiğimiz için sivrisineklerin ortaya çıktığı dönemlerde kendimizce tedbirler almaya çalışıyoruz. Bu tedbirlerin içinde cibinlik yapmak , bazı sivrisinek kovucu ilaçlar kullanmak , bazı bitkilerden yardım ummak yada yeni yeni çıkan sivrisinek kovucu losyonları kullanmak. Hatta belediyelerin akşam saatlerinde mahalle mahalle sokak sokak büyük araçlarla gezerek ilaçlama yapmaları. Ama ne yazık ki çoğu zaman bu tedbirlerin hiç biri bir işe yaramıyor ve biz sivrisinekler tarafından maalesef ısırılıyoruz ve kaşınarak kısa yaz geceleri uykusuz kalıyoruz.
Tek çözüm o dayanılmaz sıcaklarda kapı ve pencereleri kapatarak uyumak ama tabii ki o da çok zor çünkü hava zaten çok sıcak bir de bu sıcakta kapı ve pencereler kapatıldığında daha da dayanılmaz oluyor.
Bu sıcak havalarda kapı ve pencereleri kapatıp klima açmak da çözüm değil. Çünkü hasta yaşlı ve çocuklar için klima da tehlikeli en az sivrisinekler kadar. Sivrisineklerden korunmak için vücuda sürülen losyonlarda ne kadar güvenilir ve sağlıklı tartışılır.
Bana göre en garanti evden bir müddet uzaklaşarak evi ilaçlama ya da uzman kişilere ilaçlatmak. Böylece sivrisineklerden hem korunmuş hem de kurtulmuş oluruz. Bizi ve sevdiklerimizi ilaçlama yaptırarak yada sivrisinek ilaçlama yöntemleri yaparak koruyabiliriz.Sivrisinek ilaçlama yöntemleri ulv cihazı ve ya atomizör vasıtası ile olur.Sivrisinek ilaçlama yöntemleri pompa ilaçlaması ile çözülemeyecek kadar ciddi bir iştir.