İlaçlama İşleminde Cihaz Farkı

İlaçlama İşleminde Cihaz Farkı

Ev veya diğer alanlarda kullanılan ilaçlar, zirai ilaç olarak tanımlanmaktadır. İlaç kullanım alanı, etken maddesi ve etki özeliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fakat bu etkilerinin artırılması noktasında ise teknik cihaz farkı bir kat daha artmaktadır. Her hangi bir firmadan düşük ücret karşılığında alınmış olan hizmet karşılığında alanların bir kısmında ilaç kalıntısının olması veya ilaçlama işlemleri sonrasında haşerelerin kalmasının temelinde yatan etmen teknik donanım fonksiyonu olmaktadır.

Antalya ve çevresinde sera üretim alanlarında kullanılan teknik cihazlar ile alanların her noktasına aynı oranda ilaç gönderilmektedir. Bu ilaçlama işlemlerinin benzerlerini haşere böcek ilaçlama olarak bahçelerde uygulanmaktadır. Atomizör adı verilen teknik cihaz ile uzun mesafelere aynı oranda ilaç gönderilmektedir. İlaç gönderilmesinde özelikle bahçelerde bulunan ağaçların boylarının yüksek olması sonrasında, alt dalları ilaç ile tanışmaktadır. Fakat üst dallara ilerledikçe ise ilacın ulaşması imkânsız olmaktadır.

Günümüzde metkim ilaçlama firması tarafından teknik donanım üstünlüğü kullanılarak ağaçların her noktasına aynı oranda ilaç gönderilmektedir. Bu işlemlerde ziraat mühendislerinden kurulmuş olan ekipleri ile uzun yıllara İstanbullu vatandaşların hizmetinde olmaya devam etmektedir. Yurt dışında piyasaya sunulmuş veya yerli üretim teknik cihazların kullanımlarında yeterli sertifikaya sahip olan firma, uzman personeli ile yaptığı işlemlerde yüzde yüz başarıyı sunmaktadır. Müşteri temsilcilerinden teknik cihaz hakkında detaylı olarak bilgi alabilir ve evlerinizde, bahçelerinizde yaptırmayı düşündüğünüz işlemlerde başarıyı en üst seviyede hissedebilirsiniz.

 

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?