İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Marketlerdeki Haşereler

Marketlerdeki Haşereler

Birçok insanın alışveriş yaptığı ve gezme amaçlıda kullanılan marketler raflarındaki ürünlerin zarar görmemesi için İlaçlama yaptırmalıdır. Yaptırılmayan her ilaçlama market rafındaki ürünlerin poşetlerini delip içlerindeki ürüne ulaşmasını sağlayan böcekler üretir.

Marketlerimizde bulunan her türlü çeşit gıdanın giyeceğin müşterinin alma zamanı gelinceye kadar orada beklemektedir. Bu beklemeler sırasında reyon görevlileri tarafından fark edilen hasarlar ilgili müdürlere bildiriliyor. Müdürlerce aranılan şirketimiz tarafından marketlere detaylı ilaçlama yapılıyor. Böylece raflardaki ürünlerin paket ömrü artıyor. Paketleri zarar görmeyen ürünler müşteriye sağlıkla sunuluyor. Uzman ekip kadromuz yapacağı ilaçlamayı sizin istediğiniz günlerde ve saatlerde yapıyor. Gece yapılacak olan ilaçlamalarda firmamız açısından sizlere hizmet sağlıyor. Teknik ekip çalışanlarımız gece ilaçlama çalışmaları ile marketlerin kısa süreliğine de olsa kapanmamasına engel oluyor. Böylece işletme sahibi de  günlük kazancını sağlamaya devam ediyor. Marketlerin daha stok mallarının saklandığı depolarına da  yapılacak olan ilaçlamalar da büyük zararlara uğramayı kurtarıyor. Market çalışanlarının da oradan mal alımı sırasında enfeksiyon kapması engelleniyor. Hijyenik koşullarda saklanan gıdalara ve çalışan işçilere bu şansı biz ilaçlama firması olarak sunuyoruz. Yapacağımız her işlem sizin karınız ve çalışanlarınıza yarar sağlıyor. Böylelikle ilaçlama adı altında ki işlemler size müşteri güveni sağlıyor markanızın tercih edilmesine neden oluyor. Kendilerine İlaçlama adı veren bazı şirketler uygunsuz ilaçlamalar yaparak işletmelere daha da büyük zarar veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Kahvehaneler ve Kafeteryalarda İlaçlama başlıklı makalemizde haşere ilaçlama ve istanbul mekan ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...