İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama

İstanbul ilaçlama çalışmaları doğrultusunda zararlı canlı gruplarına karşı etkin olarak kapsamlı mücadeleler vermeye devam eden firmamız her ortam üzerinde haşere etkinliğini sona erdirmek ve bölgede yaşam sürmekte olan insanların sağlığının haşere gruplarından etkilenmesine engel olmak amacıyla çalışmaktadır.

Zeytinburnu ilçesi de birçok haşerenin mevcut olarak görüldüğü bölgeler arasında yer almaktadır. Zaten haşerelerin görülmediği yer neredeyse yoktur. Çünkü bir ortam içerisinde insan yaşıyorsa haşere söz konusu ortamda kesin olarak yaşayabilir. Bunun sebebi insanlardan daha zorlu koşullarda yaşam sürebilme yeteneğine sahip olmalarıdır. Örneğin Tahta kurusu ilaçlama isimli bu makalemiz içerisinde ele alacağımız tahta kurusu haşeresi 500 gün kadar hiçbir şey yemeden yaşamını sürdürebilir. Bu süre yaklaşık olarak neredeyse 1.5 yıl kadar yapıyor.

Tahta kurusunu çok tehlikeli hale getiren başlıca unsur insanların bulundukları ortamlarda mikrop bulaştırmalarıdır. Ancak mikrop bulaştırma yolları diğer haşere gruplarından biraz daha farklıdır. Bu haşere türleri insanlara mikrop bulaştırmak için dolaylı yollara ihtiyaç duymaz. Direkt olarak temas itibariyle hastalık oluşturur. Tahta kurusu kan emme özelliği bulunması nedeniyle ilaçlanması çok önemli olan bir haşere türüdür. Zeytinburnu Tahta kurusu ilaçlama desteği alınmadığı takdirde insan cildi üzerinde oluşan yoğun kızarıklıklar, kaşıntılar, yaralar vb. birçok soruna rastlanabilir.

Yaşadığınız çevrede tahta kurusu varlığını tespit ettikten sonra en kısa süreler içerisinde ilaçlama firmamız ile irtibata geçin ve yaşadığınız çevreye ulaşarak haşere sorunlarının ortadan emin ilaçlama adımlarıyla birlikte kaldıralım.

Bir önceki yazımız olan Çekmeköy İlaçlama Firmaları başlıklı makalemizde Çekmeköy böcek İlaçlama, Çekmeköy İlaçlama ve çekmeköy ilaçlama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...