İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Böcek İlaçlama Anadolu Yakasi

Böcek İlaçlama Anadolu Yakasi

Anadolu Yakası istanbul ilaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken nokta firmanın referansları ve Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış olmasıdır.

İstanbul böcek ilaçlama Anadolu Yakası hizmetlerine bölge halkı tarafından yoğun bir talep bulunmaktadır. Bu bölge içerisinde haşerelerin sıklıkla ortaya çıkması ve birçok soruna neden olmaları insanları rahatsız etmeye başlamıştır. Anadolu Yakası böcek ilaçlama uygulamaları yapılmadığı takdirde çevrede görülen haşere türleri zehirlenmeler, çeşitli salgın hastalıkların tetiklenmesi, psikolojik problemler, doğal ortamın tahrip edilmesi ve ekonomik problemlere sebep olabilirler.

Anadolu Yakası’nda açık veya kapalı her alanda görülen birçok haşere türü tespit edilmiştir. Haşerelerin türlerine ve içerisinde bulundukları alanın durumuna göre verecekleri zarar değişebilir. Doğal yöntemler ve acemi unsurlardan oluşan bireysel teknikler verimli bir sonuç vermeyeceği için haşerelere karşı etkin bir mücadele sergileyebilmek adına tek çıkar yol kimyasal ilaçlamadır.

İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama uygulamaları yaparken en çok kene, pire, sivrisinek, bit, tahta kurdu, kulağa kaçan, tespih böceği, fare, kertenkele, kakalak, kurtçuklar, karasinekler, sürüngenler vb. türde haşerelerle karşılaşmaktayız.

Kapsamlı hizmetlerden oluşan ilaçlama servisimiz İstanbul Anadolu Yakası’nda “Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar” olmak üzere tüm ilçeleri kapsamaktadır.

İş yeri, ev, gıda depolama alanları, fabrikalar, ofisler, eğitim kurumları ve daha birçok alanda haşere varlığının tespit edilmesiyle birlikte profesyonel destek alınmasını öneriyoruz. Profesyonel ilaçlama desteğiyle birlikte hem gereğinden fazla para ödemek zorunda kalmayacak hem de zaman kaybı yaşamayacaksınız.

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Gsm’ type=’url’/][contact-field label=’Şikayetiniz’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Adres’ type=’text’/][/contact-form]

İletişim

Adres :    Mimar Sinan Mahallesi Abdül Feyyaz Sokak Yamanel Apartmanı no : 13/2 Üsküdar / İSTANBUL

Tel :    0(216) 341 51 55

Gsm : 0(532) 460 10 24

Mail : info@metkimbocekilaclama.com

Şube 2  :      İncirli Caddesi Ferah Apartmanı no : 76/21 Bakırköy / İSTANBUL

Tel :    0(212) 466 45 80

Gsm : 0(532) 460 10 24

Sube 3 : İçerenköy mahallesi ertaş sokak no : 9 Ataşehir /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Sube 4 : Hamidiye Mahallesi ulubatlı hasan caddesi kervan sokak no:5 Çekmeköy /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Bir önceki yazımız olan Bayrampaşa ilaçlama başlıklı makalemizde Bayrampaşa ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...