İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Böcek İlaçlama Avrupa Yakası

Böcek İlaçlama Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası böcek ilaçlama bölgesinde varlığı tespit edilen haşereler insanlara, doğal ortama, ekonomik düzene ve evcil hayvanlara zarar vermektedir. Haşere kaynaklı her sorunu ortadan kaldırabilmek için geçerli çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Avrupa Yakası ilaçlama olarak tanımladığımız bu yöntemlerin uygulanmasıyla bölge içerisinde etkinliğini sürdüren haşereler etkisiz hale getirilir.

İstanbul Avrupa Yakası; uygun iklim yapısı, alt yapı problemleri, yoğun nüfus oranı ve diğer büyük şehir unsurlarının tetiklediği faktörlerle haşerelerin yaşamlarını sürdürebilmesi için oldukça uygun bir bölgedir. İstanbul ilaçlama mücadelesinde en çok karşılaştığımız haşere türleri; tahta kurusu, pireler, keneler, fareler, parazitler, karasinekler, sürüngenler, fareler, sivrisinekler, bitler olarak sıralanmaktadır.

Yaşadığınız bölge içerisinde haşere varlığından şüphelendiğiniz takdirde derhal uzman desteğine başvurmanız gerekiyor. Haşerelere karşı erken hamle yapmak onlarla mücadele etmeyi kolaylaştırır ve zararlılardan daha az masrafa girerek kurtulmanızı sağlar. İstanbul Avrupa Yakası böcek ilaçlama hizmetlerimizi bu doğrultuda geliştirmekte ve müşterilerimiz destek talep ettiği andan itibaren en kısa süre içerisinde harekete geçmekteyiz.

Böcek ilaçlama Avrupa Yakası İstanbul hizmet ağımız batı taraftaki her ilçeyi kapsayacak kadar geniştir. İstanbul Avrupa Yakası ilaçlama firması olarak her haşere türünü etkisiz hale getirmeye yönelik en etkili olduğunu düşündüğümüz yöntemi kullanmaktayız. Standart bir teknik belirleyerek her haşere türünü etkisiz hale getirmek mümkün olmayacağı için böcek ilaçlama Avrupa Yakası uygulamalarımızda her türe özel ilaçlama teknikleri geliştirilmektedir.

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Gsm’ type=’url’/][contact-field label=’Şikayetiniz’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Adres’ type=’text’/][/contact-form]

İletişim

Adres :    Mimar Sinan Mahallesi Abdül Feyyaz Sokak Yamanel Apartmanı no : 13/2 Üsküdar / İSTANBUL

Tel :    0(216) 341 51 55

Gsm : 0(532) 460 10 24

Mail : info@metkimbocekilaclama.com

Şube 2  :      İncirli Caddesi Ferah Apartmanı no : 76/21 Bakırköy / İSTANBUL

Tel :    0(212) 466 45 80

Gsm : 0(532) 460 10 24

Sube 3 : İçerenköy mahallesi ertaş sokak no : 9 Ataşehir /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Sube 4 : Hamidiye Mahallesi ulubatlı hasan caddesi kervan sokak no:5 Çekmeköy /İSTANBUL

Gsm :  0(532) 171 06 36 

Tel :    0(216) 341 51 55

Bir önceki yazımız olan Show Tv 'de Genel Müdürümüz Tarafından Doğru İlaçlama Nasıl Olur Röportajımız başlıklı makalemizde istanbul böcek ilaçlama ve mobile ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...