İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İlaçlama Firmaları Seçimi

İlaçlama Firmaları Seçimi

İlaçlama işlemlerinin etkin olması ve asıl önemli olan durum olan kesin sonuç vermesi kesinlikle profesyonel böcek ilaçlama işlemi gerektiren ve sadece profesyonel gerçek ilaçlama firmaları tarafından uygulama yapılması gereken bir işlemdir. Öncelikli bu işi sadece para kazanmak ve bu uğurda da gerekirse müşteri ve tüketicileri aldatıcı yönde bilgi ve işlemler yapmayı dahi göze alan amatör ilaçlama firmaları veya kişilerin de var olduğunu unutmamak gerekmektedir. Hal böyle olunca da dikkate alınması gereken asıl husus şudur ki, doğru ve gerçek ilaçlama firması konusunda tercih yaparken gerekli ayrıntıları da göz önünde bulundurmaktadır. Nedir bu gerekli ayrıntılar diye soracak olursanız eğer, öncelikle ilaçlama firmasının gerekli yetki belgesi var mı, var ise hangi tarihlerde alınmış ve hangi makamlardan temin edilmiş? Ayrıca yetkili makamların açmış oldukları çeşitli kurs ve sertifika programlarından hangilerine katılımı olmuş ve olası sınavlarda ne denli başarılı sonuçlar almıştır? Ek olarak firma bünyesinde uzman ilaçlama personeli var mı, var ise ne denli bilgi sahibi? Kullanılan kimyasal ilaçlar hakkında ne denli fikir ve bilgi sahibi gibi sorular önem arz etmektedir. Hal böyle olunca da dikkatli olmayan müşteri ve son kullanıcıların aldatılması ve gerçek dışı ilaçlama firmaları tarafından adeta dolandırılmaları maaleseftir ki kaçınılmaz son olmaktadır. Etkili ve kesin sonuç veren fare ilaçlama işlemi için profesyonel ilaçlama firmalarını seçiniz.

İLAÇLAMA FİRMASI SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

İlaçlama firması seçmeden önce mutlaka firmanın Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına , ruhsatlı olmasına dikkat ediniz.Tabiki sadece bununlada yetmiyor.Firmanın tüm belgeleri bir şekilde alınmış var olabilir ama ilaçlama işinden anlamayan sadece belge almış firmalarada denk gelme olasılığınız yüksektir.Bir diğer husus ise haşere ilaçlama yapan firmanın kesinlikle vermiş olduğu hizmete garanti vermesini ve garanti veriyorise böcek ilaçlama hizmeti yaptırabiliceğinizi söyleyiniz.

Böcek ilaçlama servisi vermek sadece belgeleri alarak olmamakta ve kesinlikle bu işin eğitimini almış uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.Tercihen Ziraat mühendisi ve ya Ziraat teknikeri olması bu işlemin doğru yapılması açısından önem arz etmektedir.Sizde bir firmadan hizmet almadan önce mutlaka bu işlemleri araştırın ve o şekilde hizmet alımı yapın.

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Gsm’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Adres’ type=’url’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Bir önceki yazımız olan Evlerinize ilaçlama yaptırmalısınız başlıklı makalemizde Evlerinize ilaçlama yaptırmalısınız, haşere ilaçlama ve haşere ilaçlama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...