Böcek İlaçlama Hizmetinde Önemli Bilgiler

Böcek İlaçlama Hizmetinde Önemli Bilgiler

Haşere sorunu yıllardır bizlerin korkulu rüyası haline gelmiş bir durumdur.Bunların başlıca sebepleri haşerelerin özellikle bazı haşerelerin görüntülerinin pis olması , insana zarar veriyor olması , gıda ve benzeri yiyeceklerimizi paylaşıyor oluşları ve en önemlisi pis ortamlardan gelerek hastalık yapıcı ve yayıcı özelliklere sahip oluşları böceklerin bizler üzerinde antipatisini kazanmalarında başlıca etkenler sayılabilir.Tüm bu olumsuz etkenler sonucunda ilkel yöntemler ile yapılan müdahaleler başarılı olmamış ve ilaçlama sektörünün yapılması ve yaygınlaşmasına sebep olmuştur.İlaçlama hizmetleri çok eski yıllarda haşere ilaçlamadan az çok anlayan kişiler tarafından yapılmaya başlanmış ama ne yazıkki zirai ilaçlar kullanılarak çözüm aranmaya çalışılmıştır.Bu ilaçlar da kansorojen maddeler içermekte ve karaciğerimizde birikme yaparak yıllar sonra bizlerin kanser tedavisi görmemize sebep olmaktadır.

Böcek ilaçlama hizmetininde önemli bilgiler vermemiz gerekir ise ;

Böceklerin sadece temiz olmayan/pis evlerde olmadığını bilmelisiniz.

Böceklerin hiç bir şekilde temiz ortamlardan gelmediğini bilmeliyiz

Böceklerin hastalık yayıcı özelliği olduğunu ve sıcaklıkların 20 derecenin üstüne çıktığında çok hızlı üreme yeteneğine sahip olduklarını bilmeliyiz.

Böceklerin hiç yiyecek bulamasalar bile birbirlerini yiyerek uzunca bir süre evlerinizde ve ya işyerlerinizde barınabildiklerini bilmelisiniz.

Böceklerin temizlik yaparak ortak kullanım alanlarımızdan temizlenemeyeceğini bilmelisiniz.

Böceklerin zemin kat , bodrum kat ve çatı katlarında daha yoğun olabileceğini bilmelisiniz ve ona göre ev seçiminde bulunmalısınız.

Zemin kat ve bodrum katta oturan siz değerli müşterilerimizin kesinlikle lavabo gider yanları , kombi havalalandırma borusu kenarı , set üstü ocak havalandırma borusu ve tuvalet camının kapalı olması gerektiğini ve buna çok dikkat edilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

Haşereler bazında özelleştirmek gerekir ise bir adet pirenin 2500 yavru verdiğini ve bunu 14 günde yapabildiğini özellikle dopum yapan yavru kedilerde çok sık olduğunu ve bir noktadan diğer noktaya çok çabuk taşınabildiğini bilmelisiniz.

Hamamböceklerinin atom bombasına dayabildiğini ve 5 milyon yıldır evrim geçirmeyen tek haşere olduğunu bilmeliyiz.

Son olarak evlerinizde ve ya işyerlerinizde 1 adet haşere sorunu bile olsa hemen profesyonel hizmet almanız gerektiğini zaman kaybetmeden önlem alınması gerektiğini aksi takdirde eşyalarınıza dahi bulaşabileceğini unutmamalısınız.

Firma olarak tüm bu bilgiler çok iyi bilmekte tüm haşerelerin anatomisini çok iyi bilmekteyiz ve sorunu çözmek adına tüm profesyonel ekipmanları ve ilaçları kullanarak zamanında müdahele etmekteyiz.

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?