İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

İlaçlama Uçağı Düştü

İlaçlama Uçağı Düştü

Balıkesir Büyük Şehir Belediyesi tarafından ilaçlama amacı ile kiralanmış olan uçak görevi esnasında irtifa kayıp ederek zeytin ağaçlarına çarparak yere çakılmıştır. Kocaseyit hava alanından ilaçlama amacı ile havalanan uçak motor arızalanması sonrasında Burhaniye ilçesi, Karadere mahallesinde zorunlu iniş yapması esnasında zeytin ağaçlarına çarpması sonrasında pilot yaralanmıştır. Pilota acil şifalar dileriz.

Büyük şehir belediyesi tarafından yapılmak istenilen ilaçlama faaliyetlerinin evlerde ve alanlarımızda mutlaka yapılması gerekmektedir. Açık alan ve kamu alanlarında ilaçlama yapılması konusunda sürekli olarak uyarılarda bulunmaktayız. Bu durum karşısında birçok İstanbul sakini evlerini, bahçelerini ve iş yerlerini ilaçlatmaya devam etmektedir. Böcek, haşere ve sineklerin taşıdıkları hastalık risklerini en aza indirmek adına tek çözüm ilaçlama olacaktır. Devlet organları tarafından yapılan ilaçlamalarda genel olarak motorlu araçlar üzerinden sokak ve park ilaçlaması yapılmaktadır. Bunun yanında ormanlık alan gibi yerlerde ise uçak ile ilaçlama yapılmaktadır. Uçak ilaçlama işlemlerinde alan üzerine ilaç bulunan su püskürtülmektedir.

Sizlerde dönemi gelmiş olan ilaçlama işlemlerinde mutlaka riskleri göz önüne almalısınız. Bu noktada metkimilaçlama firması uzun yıllardır sektörde ilk sırada almaktadır. Bu konuda gerekli özeni gösteren kuruluş, alanlarınızda bulunan eşyaları sigorta yapmadan ilaçlama işlemine başlamamaktadır. Firmanın göstermiş olduğu bu önemle hassasiyeti yapılan diğer işlerde de devam etmektedir. İlaç seçiminden, uygulanmasından ve işlemler sonrasında sonuçların takip edilmesin de de gerekli önem gösterilmektedir. İlaçlama kazalarına ve ilaç sonrasında yaşanması kötü eşya kayıplarına maruz kalmamak için mutlaka firma ile bağlantıya geçiniz.