İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Kamunun Tercihi Olduk

Kamunun Tercihi Olduk

Sağlık kuruluşları başta olmak üzere devletin diğer organlarında ilaçlama yapılması yönündeki tercihleri metkim ilaçlama firması olmaya başlamıştır. Tercih edilmesinde en büyük unsur hizmet kalitesi ve sunulan hizmet esnasında müşteri memnuniyetinin en üstte olmasıdır. İlaçlama da kullandıkları yöntemde israfın en aza, kalitenin ise en üste çıkmasını sağlamaktadır. Son sistem teknik donanımlar ile uzman gözetiminde yapılan ilaçlama işlemleri başta Liv Hospital olmak üzere büyük kuruluşların işlemlerini üstlenmektedir.

Böcek ilaçlama referansları ile göz dolduran aynı zamanda üstün başarı sağlayan firma, kamusal alan olarak bilinen yerlerin ilaçlanmasını üstlenmiştir. Toplu kullanım alanı olması bakımından firmalar tarafından kolay kolay üstlenilmeyen bu görevi üzerine alarak, başarılı olarak alanları arınık etmektedir. Kamu alanlarının taşımış olduğu riskleri yakından tanımak istersek özelikle kış aylarında kirli, bakımsız ve dış etmenlere bağlı olarak yüzlerce mikrop barınmaktadır. İşlerin güçlenmesine neden olanda bu alanların sürekli kullanılıyor olmasıdır. Kesin başarı oranı vermeyen firmaların bu noktada sıkıntıya düşmelerinde, geniş kitlelerin ortamlara dahil olmasıdır. Bu kadar büyük bir risk altında olan alanların ilaçlanmasını gönül rahatlığı ile firmamız almaktadır. Firmamız kesin başarıyı sunarken de her alanda yaptığı sigorta işlemini de bu alanlara sunmaktadır. Yüzde yüz başarısını her alanda gösteren firmamız mühendisleri ile de inceleme yaparak yapılacak olan çalışmaların planlarını sunmakta ve sonuna kadar da takipçisi olmaktadır.

Her alanda yapılan ilaçlama işlemlerinde elde edilen başarı yüzdesini kamusal alanda da gösteren metkimilaclama firması hayatın her alanında tam sağlık koşullarını ortaya çıkartmaktadır.