İletişime Geçin: 0532 460 10 24
turkce dil ingilizce

Böceklerden Kurtulmak mı İstiyorsunuz?

Böceklerden Kurtulmak mı İstiyorsunuz?

Böcek ilaçlama şirketleri çoğu zaman kimyasal ağırlıklı ilaçlar kullanır ve bu ilaçlar ortamda bulunan canlılara zarar verir. Ancak bizler Uluslararası Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış ilaçlar kullanmaktayız.

Hane sahipleri, işyerleri, okullar ve hastaneler Metkim böcek ilaçlama firması olan bizlerden destek almaktadır. Bu denli sık tercih ediliyor olmamız profesyonel bir kadroya sahip olmamızda, farklı tipte zararsız ilaçlar kullanıyor olmamızdan ve her köşeyi ilaçlayabilecek teçhizata sahip olmamızdan kaynaklanmakta.

Bize ulaştığınız takdirde, öncelikle yaşadığınız haşere sorununun boyutunu saptayabilmek için mekânı ziyaret ederiz. Daha sonra en uygun ilacı kullanmak için tespitte bulunur ve ikinci aşamada ilaçlamayı gerçekleştiririz. En son aşama olarak da periyodik bir kontrol süreci ile mekanınızdan haşerelerin tamamen temizlendiğinden emin oluruz.

Fare Sorununu Kökten Çözüm

Fareler fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, Norveç sıçanı ve ev faresi olmak üzere farklı gruplara ayrılır. Bu farelerin çoğu da kuduz riski taşımaktadır. Eğer evlerinizde ya da işletmelerinizde fare olduğundan şüpheleniyorsanız hemen arayın.

Metkim ilaçlama firması olan bizler, hastaneler için de sağlığa zararsız ilaçlar kullanmaktayız. Üstelik bu ilaçlarımız kokusuz olduğu için hasta sağlığına da zarar vermez ve ortam boşaltılmak zorunda kalınmaz. Hastanelerde ve yurtlarda daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği sorunu görülmektedir. Bu böcekler tek bir seferde binlerce yumurtayı aynı noktaya bırakabilir. Bu nedenle bulunabilecekleri her ortam itinayla ilaçlanmalıdır.

Evcil Hayvanlarınız Zarar Görmez

Bit, pire, kene, karınca gibi her evde bulunabilen haşereler en can sıkan türlerdendir. Üstelik bu haşereler hem insan sağlığına, hem de gıdalarınıza zarar vermektedir. Ancak evcil hayvan sahibi insanlar ilaçlama konusunda tedirgin davranmaktadırlar. Ancak firmamızın kullanmış olduğu ilaçlar asla insan ve haşere dışındaki hayvanlara zarar vermemektedir.

Kullanmış olduğumuz ilaçlarda aynı zamanda biyosidal ürünler. Bu sayede böceklerin yuvalarından çıkmasını sağlıyor. Yavru ve larvaların da tamamen temizlenmesini sağlayan ilaçlarımız, çok yoğun böceklenme altında olan noktalarda farklılıklar gösteriyor. İlaçlarımız sonrasında ortamı temizlemenize ya da havalandırmanıza da gerek bulunmuyor. Böcek ilaçlama Metkim dendiğinde akla ilk gelen firmamız, İstanbul’un her noktasına hizmet götürüyor.

Bir önceki yazımız olan Haşere İlaçlamada Öncü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No votes yet.
Please wait...