Haşerede Kesin Çözüm

Haşerede Kesin Çözüm

Böceklerle başınız dertte ve hiçbir haşere ilaçlama firması buna engel olamadı mı? O halde hemen firmamızı arayın ve profesyonel hizmetin farkını keşfedin.
Ataşehir böcek ilaçlama firması olan bizler, yıllardır bu sektörde öncüyüz ve profesyonel hizmet dağıtmaya devam ediyoruz. Farkımız asla çevreye ve insan sağlığına zararlı ilaçlar kullanmıyor olmak. Çevre dostu ilaçlarımızın tamamı hedef mikro organizmayı yok etmek için kullanılıyor.
Eviniz, firmanız, işyeriniz ya da tesisiniz eğer böcek, yılan, fare gibi haşerelerin bulunduğu noktalar ise ne sizin sağlığınız güvence altındadır, ne müşterilerinizin. Aynı zamanda prestij anlamında da oldukça kötü bir izlenim uyandıracaktır. Hatta pek çok lokanta ve restoran işyerinde haşere bulunduğu için kapatılmıştır. Sizler de bu tarz bir risk ile karşı karşıyaysanız hemen bizimle iletişime geçin.

3 Farklı İlaçlama Tekniği Uyguluyoruz
Firmamız, haşere yoğunluğuna bağlı olarak jel, kokulu ve kokusuz olmak üzere 3 farklı ilaçlama tekniği kullanmaktadır. Bunlardan jel olanı kullanıldığında, pencerelerinizi dahi açmanıza gerek bulunmaz. Çünkü bu ilaç evcil hayvanlara bile zarar vermez.
Kokusuz ilaçlamada ise yine mekânı terk etmenize gerek bulunmaz. Hastane ve okullarda en sık bu ilaçlama tekniğini kullanırız. Kokulu ilaçlama tekniğinde yoğun böcek oluşumundan söz edilebilir. Bu nedenle 4 saat kadar ortamı terk etmeniz gerekecektir. Bu süre zarfı sonunda ortamda hiçbir ilaç kokusu ve haşere kalmayacaktır. Bizler Ataşehir ilaçlama firması olarak, ihtiyacınıza en uygun hizmeti vermekteyiz.

Haşerelere Kökten Çözüm Getiriyoruz
Apartmanlarınızda, evlerinizde, hastanelerde, okullarda, restoran ve işletmelerde bulunan fare, tırtıl, sıçan, karınca, gümüşçül, yılan, hamam böceği gibi haşereler artık firmamız güvencesinde tamamen yok ediliyor. Uzman kadromuz sayesinde ilk olarak mekan inceleme yapıyor ve ihtiyaca göre ilaçlama tekniği geliştiriyoruz.
Eğer sizler de haşerelerden sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız, insan sağlığını ve çevreyi önemseyen firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem sizin sağlığınız bu ilaçlamadan etkilenmez, hem de haşere sorunundan tamamen kurtulursunuz. Teknolojik ekipmanlarımız sayesinde haşerelerin bulunduğu en küçük delikler dahi hedef alınmaktadır. Böcek ilaçlama Ataşehir ve diğer tüm semtlerde, firmamız tarafından güvenle sağlanmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Mesaj Yaz
1
METKİM İLAÇLAMA
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?